Ataks Tavuk Satışı

Ataks Tavuk Satışı

1990 senesinde kurulmuş olan işletmemiz Aktav, küçükbaş hayvanların bakımı için gerekli olan kümes, çadır ve alanların kurulması faaliyetlerinde kendisini geliştirmiştir. Kendi üretimimiz olan, kaliteli yumurta veren tavuk satışımız da bulunmaktadır. Ankara ve Afyon’daki tesislerimizde ürettiğimiz civcivlerimiz, üç farklı cins olarak satılmaktadır. Lohman Brown, pleymut ve ataks tavuk satışı yaptığımız şirketimizde civciv üretimleri de gerçekleştirmekteyiz.

Ataks Cinsi Tavuk

Verimlilik konusunda oldukça iyi olan tavuk çeşidi ataks, yılda 280 ile 310 arasında yumurta verme kapasitesine sahiptir. Aktav Yarka  Prefabrik Çadır Kümes Aynı zamanda Tavuk Satışı konusunda yanınızdadır. Hem eti hem yumurtası oldukça kaliteli olan tavuklarımızdan satın almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 3 yıl boyunca yumurtlamaya devam eden ataks tavuklarımızı, dilerseniz kendi bahçenizde de yetiştirebilirsiniz. Özel yaşam alanları kurarak daha kaliteli yumurtalar üretmesini sağladığımız tavuklarımız, günlük ortalama olarak 90 gram yem yemektedir. 65 grama kadar çıkan yumurta ağırlıkları da tavukların kalitesini göstermektedir. Dayanıklı olan vücut yapıları siyah tüylerle kaplıdır ve organik tavukçuluk ve yumurta işi yapmak isteyen müşterilerimizin en sık tercih ettiği hayvanlar arasında yer alır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ataks Tavuk Satışı için yorumda bulun

    Ataks Tavuk Satışı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ataks Tavuk Satışı için ilk yorumu yapabilirsin.